Teenused

Meie põhitegevus on eesmärgipõhiste veebilahenduste arendamine. Koostöös oma alal kogenud partneritega suudame pakkuda teenust veebi projekti kõikides faasides, sealhulgas firmastiili (CVI) loomine, kasutajakogemuse (UX) disain, kasutajaliidese disain (UI), sisuloome (tekst, foto, video), veebiarendus, otsingumootoritele optimeerimine (SEO) ning tasuline veebiturundus ehk (SEM).

Wordpress

Disain | Kasutajaliidese disain (UI), Kasutajakogemuse disain (UX), CVI

Toode või teenus vajab värsket imagot? Disahaus meeskond leiab üles väärtused ning lahenduse kuidas seda tabava disaini teel klientideni viia.

Aitame Teid firmastiili (CVI) loomisel, kasutajakogemuse ja -liidese arendamisel (UX ja UI), graafilise disaini loomisel ning lubame, et võtame oma ülesannet tõsiselt.

Veebiarendus | Veebilehed, e-poed, portaalid, erilahendused

Meie põhitegevus on veebipõhiste lahenduste planeerimine ja arendamine kasutades peamiselt populaarset WordPress veebihaldustarkvara ning sellel põhinevat e-poe mootorit WooCommerce.

Selgitame välja eesmärgi ning parima võimaliku lahenduse selle saavutamiseks. Põhjaliku analüüsi ja koostöö tulemusena leiame lahenduse ka keerukamale ülesandele - olgu selleks portaal, veebirakendus või mõne senitundmatu innovaatiline lahendus. Teeme asja südamega!

Sisuloome | Foto, Video, Sisutekst

Võimaldamaks pakkuda tasemel terviklahendust oleme koondanud enda ümber oma ala spetsialistid sisuloome erinevatest valdkondadest.

Koostöös partneritega on meie teenuste valikus aerofoto ja -video, fotograafia, video loome koos monteerimise ja töötlusega ning sisu kirjutamine ehk copywriting. Lubage meil luua midagi meeldejäävat!

Copywriting
Protography

Muud teenused | Hooldus, Haldus, Veebiturundus

Lisateenusteks on meil veebi lahenduse optimeerimine (SEO), veebiturundus (SEM), sisuhaldus, regulaarne hooldus ning turve. Võta ühendust!

Alustame koostööd juba täna

KIRJUTA MEILE JA VÕTAME SINUGA ÜHENDUST